facebook

2 sie 2012

killer queen!

Dzisiejszy post to takie małe przypomnienie starej sesji. Przeglądając fotografie muszę stwierdzić, że nadal jest ona aktualna i nie starzeje się. Być może dlatego, iż po takich rockowych stylizacjach nie widać upływu czasu? Pamiętam, że inspiracją dla mnie była mieszanka stylu Freddiego Mercury i życia ćpających, ciągle imprezujących gwiazd. Gdzieś podświadomie każdy marzy o takiej beztroskiej egzystencji.


Jedno zdjęcie z sesji brało udział w konkursie Siemens Fresh Look, było faworytem do zwycięstwa. Niestety nie wygrało. Jednak miły komentarz Karoliny Malinowskiej pozostał i mimo wszystko sprawia wielką radość, nawet po tak długim czasie.


" Kiedy zobaczyłam tę stylizację, spadłam z krzesła. Iga chylę czoła, oto mistrzyni drodzy Państwo. Ta kobieta wie jak bawić się modą, jak łączyć style i desenie. Jak być modną i nie być nudna. Moim absolutnie ukochanym elementem jest tu fioletowa apaszka stanowiąca pasek. Świetnie rozbija dwie różne panterki tworząc tu całość. Jestem pod wielkim wrażeniem, według mnie taka stylizacja spokojnie mogłaby pojawić się w pismach modowych. Nie będę ukrywać, że to jedna z moich faworytek."
Karolina Malinowska


Ponadto jedna z fotografii została opublikowana na portalu http://www.vogue.it/photovogue/ co zarówno dla mnie jak i dla fotografa stanowi wielkie wyróżnienie. 


strój: Sh
buty: No name
futro: New Yorker
okulary: Ray Ban


fot: Adrian Urbański
11 komentarzy: