facebook

20 lis 2012


Wieki nie gościłam na blogu. Jedynym wytłumaczeniem mojej nieobecności jest brak fotografa, który jest 1000 kilometrów stąd. Nie chce Was męczyć wizualną masakrą, więc zawsze cierpliwie czekam na przyjazd Adriana. Chyba nikt nie chce oglądać moich „ self shotów” z rąsi?
Wracając do przyjemniejszych rzeczy niż permanentnym brak fotografa. Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w koncercie Jessie Ware, który odbył się Poznaniu. Śmiało mogę stwierdzić, że były to najlepszy koncert na jakim byłam. Przesycony niesamowitymi emocjami, niezastąpionym głosem Jassie, a także dobrym, profesjonalnym zespołem. Artystka prezentowała się genialnie. Urzekł mnie jej minimalistyczny ubiór, przepiękny makijaż i oczywiście zachowanie na scenie. Utwory, które wykonywała zdecydowanie lepiej brzmią na żywo niż na płycie. Chyba niewiele śpiewających pań może pochwalić się takim dokonaniem? Jej zachowanie po koncercie też było nie mniej godne. Wyszła do tłumu fanów, z każdą chętną osobą zamieniła kilka słów, rozdawała imienne autografy. To świadczy nie tylko o jej klasie, ale o szacunku do ludzi, który ja jako szary człowieczek bardzo cenię. Udało nam się zrobić kilka fotografii, nagrać krótki filmik, a także w bardzo skróconej wersji uwiecznić mój strój.
fot: Adrian Urbański9 komentarzy:

 1. Wow. The concert look great. So nice pics, really autentic. Have a nice day.

  http://www.fashiondenis.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, ja właśnie też "cierpliwie czekam na przyjazd Adriana", Adrian jest moim narzeczonym i "fotografem" na blogu, więc chyba mamy coś wspólnego. :) Świetne zdjęcia, juz od dawna mam ochotę wybrać się na koncert. :)

  Dziękuję za odwiedziny, pozdrawiam serdecznie. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi też brakuje fotografa, trzeba sobie radzić ;) fajna chilloutowa muza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale Ci zazdroszczę ! aaaaaa jakie masz fajne portki <3 ! koniecznie pokaz je kiedyś w sesyjnej stylówce dokładniej :P ...kiedyś całkiem długo nawet pracowałam jako modelka , teraz już nie ...to ja uwielbiam Ciebie <3 ! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak dawno nie byłam na żadnym koncercie ;d chyba ostatni raz na ich troje hahah zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
 6. Great blog, want to follow each other?

  WWW.ROXTHEFOX.COM

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, great performance, loved the video! *.*
  I'm following you now. :D If you want, you can find me on: http://the-wandering-heart.blogspot.com
  Lots of love! <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna wokalistka, zabierz mnie następnym razem ze sobą na takie wydarzenie ;)

  OdpowiedzUsuń