facebook

6 sie 2013

Powroty

Weszłam na bloga, spojrzałam na ostatnią datę dodania stylizacji i lekko się przeraziłam. Prawie 5 miesięcy nic nie zamieszczałam. W zasadzie wcale nie czuje upływu tego czasu. Tyle się działo. Skończyłam studia, zostałam panią magister inżynier. Przez ostatnie miesiące byłam zajęta nie tylko badaniami i pisaniem pracy, ale głównym zajęciem było pożegnanie się ze studenckim życiem. Z przyjaciółmi, którzy rozjechali się w każdym możliwym kierunku. Były podróże, koncerty, ostatnie juwenalia i oderwanie od przygnębiającej rzeczywistości. Mimo ciągłych chęci dodania wpisu, zawsze było coś ważniejszego. Dziś nadszedł właśnie ten dzień, w którym w końcu zebrałam swoje siły.. Tak sobie myślę, że strasznie ciężko będzie wrócić do regularnego umieszczania zdjęć. Praca, codzienne życie, obowiązki znacznie utrudniają mi tę przyjemność. Mam nadzieje, że powoli, małymi kroczkami uda mi się powrócić do bloga na dobre.

Dziś zdjęcia znad zatoki. Pogoda dopisywała, więc wraz z Adrianem stwierdziliśmy, że jest to idealne miejsce dla stylizacji w romantycznej, zwiewnej sukience. Buszując po przecenach, natknęłam się na początki nowej kolekcje. Oczywiście przeceny stały się mniej interesujące i sukienka po przymiarce urzekła mnie swoim krojem. Lekko ją zmodyfikowałam skręcając ramiączka. Sądzę, że w takim wydaniu wygląda ciekawiej. Dołączyłam do tego czarne espadryle i etniczny naszyjnik. Całość miała wyglądać delikatnie i kobieco. Mam nadzieję, że udało mi się to osiągnąć.
mam na sobie:
sukienka - Zara
espadryle - Hema
naszyjnik - We

fot: Adrian Urbański
11 komentarzy:

 1. piękne zdjęcia! powrót w wielkim stylu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ogólnie bardzo fajnie:-) opcja z sandałem jak dla mnie jest lepsza, zastanawiam się również czy torba z tkaniny nie była by bardziej na miejscu. Pomysł bardzo dobry w letnie upalne dni taki etniczny afrykański styl jest jak znalazł

  OdpowiedzUsuń
 3. Z tej strony Apacz. Jestem pod mega wrażeniem tych zdjęć, scenerii, stylizacji, Igi w roli modelki! PS chciałabym Cię mieć choć na jeden makijaż do mojego przyszłego portfolio!

  OdpowiedzUsuń
 4. Powrót w wielkim stylu :)
  Proszę o więcej!

  OdpowiedzUsuń